Home » Aktualności » SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!

12 lutego 2015r. odbył się regionalny etap konkursu „ POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”. Organizatorem konkursu była  Okręgowa Inspekcja Pracy we Wrocławiu. Naszą szkołę reprezentowali  laureaci etapu szkolnego: KRZYSZTOF ROGALA  z kl. II TE oraz DAMIAN BECMER z kl. IITME. W regionalnym etapie udział wzięło 38 uczniów z województwa dolnośląskiego. Wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :  DAMIAN BECMER zajął I miejsce, a KRZYSZTOF ROGALA  III miejsce. Wraz z nauczycielem  podstaw przedsiębiorczości  p. Zofią Bronowicką przygotowującą ich do tego konkursu pojadą 15 kwietnia br. do Warszawy  na etap centralny przeprowadzany przez Główny Inspektorat Pracy. Nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością przepisów „ Kodeksu pracy” w tym przepisów BHP .Otrzymali dyplomy i nagrody – tablet i iPad 7.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Was w etapie centralnym.

Tekst – Z. Bronowicka, fot. – E. Sidor i zdj. udostępnione przez Z. Bronowicką.