Home » Aktualności » Razem pomaga się łatwiej!

Razem pomaga się łatwiej!

W ciągu ostatniego tygodnia członkowie Samorządu Uczniowskiego bardzo aktywnie włączyli się w kolejną już akcję charytatywną. I tym razem uczniowie Zespołu Szkół nr 18 nie byli obojętni na ludzką krzywdę. Pomogli koledze, któremu niedawno zmarła mama, a rok wcześniej zmarł tato… Niestety, rodzice zostawili go z zadłużonym mieszkaniem, niezapłaconymi rachunkami za prąd. Ma dopiero 18 lat, a z dnia na dzień musiał dorosnąć. Członkowie SU zbierali fundusze, aby choć trochę pomóc w spłaceniu rachunków… Każdy grosz się liczył, dlatego już teraz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli są do tej akcji. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się uzbierać 400 zł!!! Zebrane fundusze zostaną przekazane uczniowi we wtorek.

Członkowie SU jeszcze raz WSZYSTKIM DZIĘKUJĄ!!!

Tekst i fot. – R. Grzybowska