Home » Aktualności » Podsumowanie konkursów matematycznych w II semestrze

Podsumowanie konkursów matematycznych w II semestrze

W tym roku szkolnym w ramach szkolnych eliminacji do Międzyszkolnego Konkursu “Logika i Matematyka” przeszli uczniowie klasy maturalnej 4TSA – Radosław Bronowicki oraz 4TE – Grzegorz Janik. Finał XI Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego odbył się 17 kwietnia w Zespole Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu. Niewiele punktów brakowało nam, aby pojawić się na podium.

Zakończyły się Mecze Matematyczne, w których nasi uczniowie dzielnie walczyli, aby dostać się do finału. W wyniku eliminacji szkolnych do etapu II przeszły klasy:

klasa 1TE
1. Kuriata Kamil-kapitan
2. Olszewski Mateusz
3. Mościcki Jakub
4. Gruszka Konrad
5. Biliński Przemysław

klasa 2TO
1. Glenc Artur- kapitan
2. Grabalski Tomasz
3. Kopystyński Kamil
4. Młynarek Norbert