Home » Aktualności » Patronat Firmy ELEKTROTIM S.A.

Patronat Firmy ELEKTROTIM S.A.

2 października 2015 r. zostało podpisane porozumienie o objęciu patronatem Firmy ELEKTROTIM S.A. nad klasę III technikum elektrycznego. Uczniowie tej klasy otrzymują od Firmy indywidualne wsparcie w postaci:
– opłacenia ubezpieczenia,
– wyposażenia w komplet podręczników do kształcenia zawodowego ukierunkowanego na egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe,
– firmowych strojów sportowych,
– firmowych strojów roboczych na zajęcia praktyczne w CKP,
– bezpłatnego udziału w szkoleniach prowadzonych przez Firmę,
– możliwości ubiegania się o stypendium po zakończeniu klasy III.
Ponadto Elektrotim zapewnia u siebie pracę 5 najlepszym uczniom po zakończeniu przez nich nauki. Uroczystość otworzył Dyrektor ZS 18 – Pan Piotr Lusar . Pan Prezes ELEKTROTIM S.A. Andrzej Diakun uświetnił ją swoją prezentacją przedstawiającą postanowienia porozumienia. Ideę tego wydarzenia podsumował Pan Dyrektor Departamentu Edukacji Jarosław Delewski. Towarzyszyli nam również: reprezentujący Wydział Elektryczny: Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych – Pan Adam Gubański , Sekretarz Stowarzyszenia Elektryków Polskich – Pan Jan Bury , Dyrektor CKP – Pani Anna Chołodecka oraz Wicedyrektor CKP – Pan Jan Bryndza . W uroczystości wzięli udział nasi przyszli technicy elektrycy , ich wychowawcy oraz nauczyciele przedmiotów elektrycznych. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości uczniowie klasy III TE otrzymali od Firmy upominki, które realizowały już część porozumienia. Reporterzy TVP Wrocław przygotowali relację tego wydarzenia. Organizacją całego porozumienia zajęły się Panie: Danuta Matuszewska – ze strony szkoły oraz Marzena Cząstkiewicz – ze strony Elektrotim S.A. Uroczystość przygotowali: Pani Jolanta Kraczkowska, Pan Ryszard Otocki, Pan Tomasz Jarosz oraz uczniowie prowadzący: Daniel Kuciej i Oskar Łokietko.