Home » Aktualności » 24. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

24. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Biblioteka szkolna poleca 24. Wrocławskie Targi Dobrych Książek, które odbędą  się w dniach 3-6 grudnia 2015 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym – Hali Stulecia.

Znajdziecie tam ponad 150 najlepszych wydawnictw z całej Polski. Na stoiskach wydawców, oprócz książek, będzie można kupić gry i pomoce edukacyjne. Wielu wystawców z okazji Targów zaproponuje specjalne rabaty. Wydawcy przygotowali także wyjątkową ofertę na książki specjalistyczne i metodyczne, które mogą przydać się nauczycielom.

W ubiegłym roku Wrocławskie Targi Dobrych Książek odwiedziło ponad 35 tysięcy osób!

Szczegółowy i wciąż aktualizowany program dostępny jest na stronie internetowej www.wpdk.pl oraz na Facebooku: Wrocławskie Promocje Dobrych Książek.

Zapraszamy!