Home » Aktualności » Sukces Michała w Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno – Ekologicznym na projekt EKOULOTKI!

Uczeń klasy III TE Michał Ojrzyński został  wyróżniony w Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno – Ekologicznym na projekt EKOULOTKI o tematyce: „Odnawialne źródła energii”.

Celem konkursu jest promowanie postawy proekologicznej, kształcenie kreatywnego myślenia w aspekcie ochrony środowiska naturalnego, promowanie życia w zgodzie z naturą i poszanowania przyrody.

W konkursie wzięli udział uczniowie wrocławskich placówek oświatowych.

Również uczniowie naszej szkoły wykonali projektyekoulotki, w której przedstawili rodzaje odnawialnych źródeł energii oraz korzyści wynikające z pozyskiwania energii z tych źródeł.

Ulotki, które zostały wyróżnione w naszej szkole, przedstawiamy poniżej.

Ich autorzy to: Michał Ojrzyński oraz Patrycja Cichalewska z kl. III TE.

I to właśnie ulotka Michała Ojrzyńskiego została wyróżniona przez organizatorów konkursu na etapie międzyszkolnym.

Michałowi gratulujemy i życzymy sukcesów w innych konkursach!!

Tekst – D. Grycner, Fot. – R. Gaweł