Home » Aktualności » Uroczyste podsumowanie Ligi Klas

Uroczyste podsumowanie Ligi Klas

24 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego nie zabrakło silnych emocji związanych z nagradzaniem za wyniki osiągnięte w Lidze Klas. Pan Dyrektor na bieżąco wypisywał czeki. Kwoty nagród były dotąd utajnione!

300 zł. otrzymała za wyróżnienie klasa II TO. Podobnie została nagrodzona kl. I es. Za trzecie miejsce kl. III TO otrzymała czek na kwotę 500 zł! Następnie stawka wzrosła o 250 zł! Ten czek otrzymała kl. II TME. Za pierwsze miejsce natomiast Pan Dyrektor wypisał czek na kwotę 1000 zł. A zdobyła je klasa II TE!

Pan Dyrektor i p. prof. Renata Grzybowska podziękowali wychowawcom nagrodzonych klas za wyjątkowe zaangażowanie w pracę nad zintegrowaniem zespołu klasowego, inspirowanie uczniów do aktywnego udziału w życiu Szkoły i w promującą fair play międzyklasową rywalizację w ramach tegorocznej edycji Ligi Klas

Plotka (?) głosi, że klasa II TME nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czyżby w przyszłym roku szkolnym miała zdobyć miejsce I? Zobaczymy 🙂