Home » Aktualności » Podsumowanie akcji charytatywnej

Podsumowanie akcji charytatywnej

Od 24 listopada do 16 grudnia Samorząd Uczniowski przeprowadził w Zespole Szkół nr 18 akcję charytatywną, której głównym celem było zebranie funduszy na zakup najpotrzebniejszych produktów spożywczych oraz środków czystości dla potrzebujących rodzin. Do akcji bardzo chętnie przyłączyli się nasi uczniowie, nauczyciele, dyrekcja oraz pracownicy obsługi i administracji. Udało nam się uzbierać 624 zł. – za co bardzo dziękujemy!!!

DZIĘKI WASZEJ POMOCY OBDAROWALIŚMY AŻ PIĘĆ RODZIN!!!

Dodatkowo klasa 3TME przekazała na niniejszy cel 100zł ze zeszłorocznej wygranej z Ligi Klas, natomiast uczniowie klas 1TME i 1TEA przygotowali jedną ze szlachetnych paczek. To właśnie oni przynieśli artykuły spożywcze oraz niezbędne środki czystości.
Niezbędne produkty m.in. ryż, mąkę, cukier, kawę, herbatę do szlachetnej paczki zostały zakupione, a następnie zapakowane w poniedziałek 19 grudnia 2016 r. – a wszystko to wykonał Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 pod czujnym okiem opiekuna SU.
20 grudnia szlachetne paczki zostały przekazane rodzinom. Było wiele wzruszeń i niekończących się podziękowań.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękują wszystkim za wsparcie tej akcji.
Tekst – R. Grzybowska
Fot. – członkowie SU