Home » Aktualności » Konkurs na świąteczny wystrój sal lekcyjnych rozstrzygnięty!

Konkurs na świąteczny wystrój sal lekcyjnych rozstrzygnięty!

W ostatnim tygodniu nauki, tuż przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 ogłosił konkurs na najładniej przyozdobioną świątecznie salę lekcyjną. I tym razem uczniowie nas nie zawiedli! Wszystkie klasy bardzo solidnie przygotowały się do konkursu: w salach lekcyjnych można było zobaczyć przyozdobione choinki licznymi bombkami, świecącymi lampkami, włosami angielskimi, ozdobnymi łańcuchami – zarówno kupionymi, jak i wykonanymi własnoręcznie.

Wszystkie sale oceniła p. dyr. Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz, która miała bardzo trudne zadanie! Przyznane punkty SU wliczył do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas. A oto szczegółowe wyniki:

• I miejsce – klasy ITEA i 1ee (10 punktów)
  • II miejsce – klasy IIITO i 1TME (9 punktów)
  • III miejsce – klasa 2TE (8 punktów)

Pozostałe klasy:

• Klasy 1TOK i 2TME (7 punktów)
  • Klasy 1TEB, 3TE i 3TME (6 punktów)
  • Klasy 1TEO, 2TO i 2es (5 punktów)
  • Klasy 1om i 3es (1 punkt)
  • Klasy 2eo i 3eo (0 punktów)

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Zwycięzcom gratulujemy!!!

swk