Home » Aktualności » Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym

Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym

We wtorek 21 marca 2017 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS 18 wraz z uczniami klas 1TME, 1TOK, 1ee oraz Gimnazjum nr 37 włączyli się w akcję charytatywno – sportową, czyli wzięli udział weWrocławskim Biegu Sponsorowanym. Uczniowie wraz z opiekunami: p. prof. R. Grzybowską, p. prof. M. Opierowiec, p. prof. A. Mikołajczak, p. prof. M. Marcińczakiem oraz p. prof. M. Wojtowiczem przebiegli ponad 300 okrążeń wokół Pergoli. Zarówno pogoda, jak i dobre humory wszystkim dopisywały! Wcześniej SU musiał pozyskać sponsorów, którzy za każde okrążenie naszych zawodników wokół Pergoli przy Hali Stulecia zapłacą 5zł. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na opłacenie rehabilitacji podopiecznym Fundacji. Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom!!!

Tekst – R. Grzybowska, fot. – R. Grzybowska, J. Kolis, E. Wójcik