Home » Aktualności » Jesteśmy w FINALE!!!

Jesteśmy w FINALE!!!

Miło nam poinformować, że cztery drużyny z Zespołu Szkół nr 18 zakwalifikowały się do Finału VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 grudnia w Piasecznie.

Pełna lista finalistów dostępna jest na stronie internetowej

Przypomnijmy, że 18 listopada 2017 r. Zespół Szkół nr 18 był Gospodarzem Eliminacji Regionalnych VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych.

Na stronie organizatorów możemy przeczytać:

„Dziękujemy Gospodarzom: Szkole Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Sidzinie oraz Zespołowi Szkół nr 18 we Wrocławiu, wszystkim Nauczycielom i Wolontariuszom zaangażowanym w przygotowanie eliminacji. Uczestnikom i ich Opiekunom dziękujemy za pomoc i wyrozumiałość w wyjątkowej sytuacji, jaka wynikła z powodu awarii stanowiska pomiarowego. Dziękujemy również firmie UnilogoRobotics za natychmiastową reakcję. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jarosława Ośki za diagnozę problemu i naprawę stanowiska. Cieszymy się, że mimo trudności udało się przeprowadzić obydwa Turnieje Eliminacyjne.

Gratulujemy zwycięzcom eliminacji. Pierwsze trzy drużyny mają zagwarantowany udział w Finale, który odbędzie się 9 grudnia w Piasecznie. Pełna lista finalistów zostanie ogłoszona 3 grudnia, po zakończeniu wszystkich eliminacji.”