Home » Aktualności » Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

W ostatnim tygodniu nauki tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 ogłosił konkurs na najładniej przyozdobioną świątecznie salę lekcyjną.

I tym razem uczniowie nas nie zawiedli… Wszystkie klasy bardzo solidnie przygotowały się do konkursu: w salach lekcyjnych można było zobaczyć przyozdobione choinki licznymi bombkami, świecącymi lampkami, włosami angielskimi, łańcuchami ozdobnymi – zarówno kupionymi, jak również wykonanymi własnoręcznie. W każdej sali można było wyczuć atmosferę Świąt.

Arbitrem sprawdzającym wystrój klas była p. dyr. Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz, która miała bardzo trudne zadanie!

22 grudnia wszystkie sale zostały ocenione, a przyznane punkty SU wliczył do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas.

A oto szczegółowe wyniki:

• I miejsce – klasa 2TE, 2TME, 3TOD (10 punktów)
  • II miejsce – klasa 1TOK, 2TOK, 3TE (9 punktów)
  • III miejsce – klasa 2eE (8 punktów)

Pozostałe klasy:

• Klasa 1TEA, 2TEO, 3TME, 1o (7 punktów)
  • Klasa 1TEB, 1TMA,1TMB, 1TO, 1e (6 punktów)
  • Klasa 3TO (5 punktów)

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Zwycięzcom gratulujemy!!!