Home » Aktualności » Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu/Marszu Sponsorowanym

Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu/Marszu Sponsorowanym

W środę 21 marca 2018 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS 18 wraz z uczniami klas 2TME, 2TOK, 2ee oraz Gimnazjum nr 37 włączyli się w akcję charytatywno–sportową, czyli wzięli udział we Wrocławskim Biegu/Marszu Sponsorowanym. Uczniowie wraz z opiekunami: p. prof. R. Grzybowską, p. prof. E. Ciołkowską, p. prof. A. Mikołajczak, p. prof. M. Marcińczakiem oraz p. prof. M. Wojtowiczem biegli i maszerowali wokół Iglicy. Zarówno pogoda, jak i dobre humory dopisywały! Wcześniej SU musiał pozyskać sponsorów, którzy za każde okrążenie naszych zawodników wokół Iglicy przy Hali Stulecia zapłacą 5zł. Zebrane fundusze zostaną przekazane na opłacenie rehabilitacji podopiecznym Fundacji. Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom!!!

Tekst – R. Grzybowska, fot. – R. Grzybowska