Home » Aktualności » Życzenia dla Fabiana!

Życzenia dla Fabiana!

5 kwietnia 2019 roku to dzień urodziny naszego kolegi Fabiana … Z tej okazji uczniowie naszej szkoły złożyli mu życzenia urodzinowe …

Wszystkie klasy zebrały się na boisku szkolnym wokół przygotowanego transparentu, na którym zapisano życzenia: Fabian życzymy Ci siły wytrwałości i zwycięstwa!!!

Uczniowie wspierając duchowo Fabiana unieśli do góry palce na znak zwycięstwa i zaśpiewali mu chóralne 100 – lat!!!

Dopełnieniem tej uroczystości była zbiórka kartek urodzinowych, dla Jubilata których udało nam się zebrać około 80 oraz zbiórka słoni na szczęście, przeróżnej maści i wielkości. Słoni, słoników zebraliśmy ogromną ilość, a w zbiórkę uczestniczyli uczniowie technikum i gimnazjum. Przygotowaliśmy też symboliczne przypinki, że pamiętamy FABIANIE O TOBIE!!!

FABIAN TRZYMAJ SIĘ, WIERZYMY!!!