Home » Aktualności » Konkursie wiedzy ekonomicznej „Bądź przedsiębiorczy”

Konkursie wiedzy ekonomicznej „Bądź przedsiębiorczy”

Szanowni Uczniowie, serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie wiedzy ekonomicznej „Bądź przedsiębiorczy” organizowanym przez młodzież Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Jest on adresowany do wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich w wieku 13-19 lat..

• Konkurs polega na rozwiązaniu 9 zagadek historycznych zawartych w krótkich filmach nagranych przez młodzież z Akademii Młodzieżowej.

• Filmy będą publikowane na funpage’u Akademii Młodzieżowej na Facebooku oraz na kanale Telewizji Akademii Młodzieżowej na Youtube co dwa dni. Pierwszy z nich pojawi się 23 września 2019 r. o godz. 20.00, ostatni 9 października 2019 r. o godz. 20.00.

• Wygrywa ten, kto w najkrótszym czasie dobrze rozwiąże wszystkie zagadki filmowe.

• Do wygrania 3 nagrody w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na materiały edukacyjne w sklepach sieci Empik

1 nagroda o wartości 700 zł
2 nagroda o wartości 500 zł
3 nagroda o wartości 300 zł