Home » Aktualności » Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

Tuż przed zbliżającymi się świętami Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 ogłosił konkurs na najładniej przyozdobioną świątecznie salę lekcyjną.

I tym razem uczniowie nas nie zawiedli… Wszystkie klasy bardzo solidnie przygotowały się do konkursu: w salach lekcyjnych można było zobaczyć przyozdobione choinki licznymi bombkami, świecącymi lampkami, włosami angielskimi, łańcuchami ozdobnymi – zarówno kupionymi, jak również wykonanymi własnoręcznie. W każdej sali można było wyczuć atmosferę Świąt.

Arbitrem sprawdzającym wystrój klas była p. dyr. Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz w budynku A, natomiast p. Anna Ruszczak w budynku B.  Jak co roku osoby sprawdzające miały bardzo trudne zadanie!!!

20 grudnia 2019 r. wszystkie sale zostały ocenione, a przyznane punkty SU wliczył do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas. A oto szczegółowe wyniki.

Budynek A

Budynek B

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!
Zwycięzcom gratulujemy!!!