Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu „Laurki na Dzień Babci i Dzień Dziadka”!

Rozstrzygnięcie konkursu „Laurki na Dzień Babci i Dzień Dziadka”!

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zaprosił dwuosobowe reprezentacje klas do wspólnego wykonywania laurek dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego we Wrocławiu. Była to druga tego typu akcja w Zespole Szkół nr 18. Do konkursu zgłosiło się 16 drużyn, a efekty prac zaskoczyły wszystkich!!!

Wszystkie wykonane laurki zostaną przekazane podczas ferii zimowych przez członków samorządu uczniowskiego Szanownym Mieszkankom Zakładu Opiekuńczko-Leczniczego przy ul. Traugutta, gdzie w życzliwej atmosferze, spędzą czas na rozmowach. Panie jak zwykle będą bardzo wzruszone!!!

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Wykonując laurki, uczniowie nie zawiedli i jak zwykle wybór nie był łatwy. Oto wyniki:

– I miejsce – kl. 2TMO

– II miejsce – kl. 1TMA, 3TEB, 1TEC

– III miejsce – kl. 3TOK, 2TEK

– wyróżnienia: kl. 1TEA, 3TMA, 1TCU, 3TMB

Był to kolejny konkurs w ramach VIII edycji Ligi Klas. Za udział w nim przyznano następujące punkty:

– 10 punktów dla kl. 2TMO

– 8 punktów dla kl. 1TMA, 3TEB, 1TEC

– 6 punktów dla kl. 3TOK, 2TEK

– po 4 punkty dla klas: 1TEA, 3TMA, 1TCU, 3TMB

Pozostałe klasy, które uczestniczyły w konkursie otrzymały po 3 punkty.

Samorząd Uczniowski gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.