Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu

W ramach międzyklasowej rywalizacji Samorząd Uczniowski ZS 18 zaprosił wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Zadaniem wszystkich klas biorących udział w tegorocznej rywalizacji Ligi Klas było przygotowanie prezentacji multimedialnej, ulotki informacyjnej lub plakatu. Tematem przewodnim był koronawirus COVID-19:

Pokaż jakie przeciwdziałania podejmujesz, aby zapobiec rozpowszechnianiu się wirusa COVID – 19.

Do konkursu zgłosiło się osiem klas, a efekty prac zaskoczyły wszystkich. Wszystkie nadesłane prace zostały ocenione przez panie z biblioteki.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Oto wyniki:
– I miejsce – kl. 3TE (ulotka 2) i kl. 1TMA (prezentacja 1)
– II miejsce – kl. 2TMA (ulotka 1) i kl. 1TO (ulotka 5)
– III miejsce – kl. 2TMD (prezentacja 3) i kl. 2TEC (ulotka 4)
– wyróżnienia: kl. 2TCU (ulotka 3) i kl. 1TC (prezentacja 2)

Był to kolejny konkurs w ramach VIII edycji Ligi Klas. Za udział w nim przyznano następujące punkty:
– 10 punktów dla kl. 3TE, 1TMA
– 8 punktów dla kl. 2TMA, 1TO
– 6 punktów dla kl. 2TMD, 2TEC
– po 4 punkty dla klas: 2TCU, 1TC

Samorząd Uczniowski gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Prace konkursowe: http://www.zs18.wroc.pl/?p=37942