Home » Aktualności » Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

Tuż przed zbliżającymi się świętami Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 ogłosił konkurs na najładniej przyozdobioną świątecznie salę lekcyjną.

I tym razem uczniowie nas nie zawiedli… Wszystkie klasy bardzo solidnie przygotowały się do konkursu: w salach lekcyjnych można było zobaczyć przyozdobione choinki licznymi bombkami, świecącymi lampkami, włosami angielskimi, łańcuchami ozdobnymi – zarówno kupionymi, jak również wykonanymi własnoręcznie. W każdej sali można było wyczuć atmosferę Świąt.

Arbitrem sprawdzającym wystrój klas była p. dyr. Irena Penińsla, p. Jadwiga Kowalczyk, p. Agnieszka Pelc oraz p. Joanna Rychter. Jak co roku osoby sprawdzające miały bardzo trudne zadanie!!!

17 grudnia 2021 r. wszystkie sale zostały ocenione, a przyznane punkty SU wliczył do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas. A oto szczegółowe wyniki.

A oto szczegółowe wyniki:

• I miejsce – klasa 1TEA, 1TMA, 2TEA, 2TMC, 3 TMA (10 punktów)
  • II miejsce – klasa 3 TUC  (9 punktów)
  • III miejsce – klasa 2TEB, 3TMD  (8 punktów)
  • IV miejsce – klasa 3 TEC (7 punktów)
  • V miejsce – klasa 3 TMC, 3EO, 3TOE (6 punktów)
  • VI miejsce – klasa 1EO, 1E (5 punktów)
  • VII miejsce – klasa 1TMC, 2TMB, 2TO, 3TMB, 1TO (4 punktów)
  • VIII miejsce – klasa 3TCU, 2E, 2EM, 1TCO (3 punktów)

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Zwycięzcom gratulujemy!!!