Wrocławska Liga Koszykówki

Szkoły rozegrały pierwszą kolejkę spotkań  Wrocławskiej Ligi Koszykówki w turnieju zorganizowanym  w Hali  MCS przy ul. Parkowej.  Zawodnicy ZS18 zaprezentowali się doskonale w swoich meczach pokonując w mistrzowskim stylu ZS2 wynikiem 38:7 oraz liceum IPS 46:7
Szkołę reprezentowali Kacper Grzankowski 2eb, Jakub Meder 1TEO, Maciej Grubecki 3TEO, Karol Kurowski 3TEO, Tymoteusz Lawrecki 3TEO, Kacper Pierożak 3TEO, Adrian Reszka 3TO, Mateusz Szczepaniak 4TEA, Dawid Łapa 4TO, Ryszard Merchelski 5TMC, Gracjan Oprysk 1em, Aleksander Kotowski – Kosowski 2TO, Nikita Sabatkouski 1TOM
Gratulacje dla zawodników!

Business Navigator
ZS18 Informator RODO
Rekrutacja
Dziennik Elektroniczny
Archimedes
BIAP - Biuro In?ynierskie Automatyki Przemys?owej
Dolkom Wroc?aw
Donako
DeLaval
Dozamel
Elektrotim
EBS Ink-Jet Systems
E&S Industry
ENCON
EvoTherm
Fortaco
Gestamp
Hilti
Jungheinrich
Pneumatyka
Parker
PGE Energia Ciep?a S.A
Paragon Medical
Schrack Technik
Schumacher
Tauron
Volz
Widex
Volvo
Viessmann
ZAE
Projekt dofinansowa?a Polsko-Niemiecka Wspó?praca M?odzie?y
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Mechaniczny
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Elektryczny
Sbm Sp. z o.o.
Facebook
 
Dostępność