WZIĘLIŚMY UDZIAŁ W WIELKIM TEŚCIE WIEDZY O KLIMACIE

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Wielkiego Testu Wiedzy o Klimacie, pod opieką p. D. Grycner, p. A. Rakoczy, p. E. Selwy. Test został zorganizowany przez Gazetę Wyborczą w dniu 3.11.23, w Centrum Dydaktyczno – Naukowym na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Naukowcy od wielu lat informują o poważnym kryzysie klimatycznym. Coraz częściej słyszymy o niekorzystnych zjawiskach klimatycznych: suszy, tornadach, gwałtownych ulewach i burzach na całym świecie. Aby skutecznie walczyć z tymi zjawiskami, musimy wprowadzić wiele zmian w życiu codziennym. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać wiedzę dotyczącą przyczyn i skutków zmian klimatu.

Test, który zawierał 60 pytań z zakresu wiedzy o klimacie, trwał 60 minut. Tym razem nie zajęliśmy znaczącego miejsca, ale samo uczestniczenie w tym wydarzeniu było dla nas ciekawym i ważnym doświadczeniem.

Business Navigator
ZS18 Informator RODO
Rekrutacja
Dziennik Elektroniczny
Archimedes
BIAP - Biuro In?ynierskie Automatyki Przemys?owej
Dolkom Wroc?aw
Donako
DeLaval
Dozamel
Elektrotim
EBS Ink-Jet Systems
E&S Industry
ENCON
EvoTherm
Fortaco
Gestamp
Hilti
Jungheinrich
Pneumatyka
Parker
PGE Energia Ciep?a S.A
Paragon Medical
Schrack Technik
Schumacher
Tauron
Volz
Widex
Volvo
Viessmann
ZAE
Projekt dofinansowa?a Polsko-Niemiecka Wspó?praca M?odzie?y
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Mechaniczny
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Elektryczny
Sbm Sp. z o.o.
Facebook
 
Dostępność