Home » Aktualności » Wizyta nauczycieli z Saksonii

Wizyta nauczycieli z Saksonii

8 maja 2014 r. odwiedzili naszą szkołę nauczyciele z Saksonii uczący zawodów branży mechanicznej. Wizytę zorganizował Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Wrocławia.

Goście  udali się najpierw do Firmy Volz Hydraulik, gdzie nasi uczniowie odbywają praktyki, a następnie złożyli wizytę  w Centrum Kształcenia Praktycznego. Po spotkaniu w CKP odwiedzili naszą szkołę, gdzie zostali serdecznie przyjęci przez p. dyr. Piotra Lusara oraz nauczycieli.

Spotkanie przebiegało w dobrej  i  twórczej  atmosferze. Warto podkreślić, że wyposażenie naszych  pracowni specjalistycznych zrobiło na Gościach z Saksonii duże wrażenie.

Podsumowania wizyty dokonała Pani Małgorzata Medyk – Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki.