Zdarzyło się 20 lat temu w Polsce.

Sukcesy uczniów

11 września w Sejmie została uroczyście otwarta wystawa najlepszych prac, które nadeszły na konkurs Zdarzyło się 20 lat temu w Polsce. Odbyło się to dokładnie w 20. rocznicę powołania pierwszego niekomunistycznego rządu, którego premierem był Tadeusz Mazowiecki. Na uroczystość jej otwarcia, a jednocześnie finału konkursu przyjechali laureaci z całej Polski i z rąk Katarzyny Hall - Minister Edukacji i Bronisława Komorowskiego, Marszałka Sejmu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Na uroczystości rozdania nagród obecna była także Beata Pawłowicz- Kurator Oświaty we Wrocławiu. Uczeń Tomasz Pelizg z klasy 2 TO został laureatem III nagrody w kategorii hasło. Etap szkolny konkursu przeprowadziły w naszej szkole nauczycielki: Aldona Tomczak, Anastazja Żyromska, Beata Jamrosz, Aleksandra Wojciechowska.

1,182,579 Unikalnych wizyt