VI edycja konkursu ELEKTRYZUJACA PASJA

Dla wszystkich

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Elektryzująca Pasja, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Szukamy młodych Pasjonatów, którzy są otwarci na nowe wyzwania i chcą dzielić się swoim zainteresowaniami z innymi. Poprzez udział w konkursie i realizację projektu, uczniowie mają wyjątkową szansę na zdobycie cennych kompetencji, poszerzenie wiedzy oraz wygranie wartościowych nagród.

Zadaniem konkursowym jest przedstawienie swojej pasji, w oryginalny i wyróżniający sposób, który będzie wskazywał na innowacyjność myślenia i kreatywność twórców prac. Pasja może dotyczyć dowolnego obszaru zainteresowań uczniów. Kluczowe jest, aby przekonać w pracy konkursowej, że jest to prawdziwa, porywająca i elektryzująca pasja.

Terminy: Prace konkursowe można zgłaszać od 19 listopada 2012 r. do 11 marca 2013 r. Zwycięzcy pierwszego etapu, autorzy 10 najlepszych prac, zostaną ogłoszeni dnia 18 marca 2013 r. na stronie www.elektrotim.pl. Etap drugi tj. prezentacja 10 najlepszych prac przed jury konkursowym odbędzie się 12 kwietnia 2013 r. W kwietniu odbędzie się również Finałowa gala, na której nastąpi uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom konkursu. Na zgłoszenia koordynatorów konkursowych czekamy do dnia 16 listopada 2012 r.

To już VI edycja Konkursu! W poprzednich latach uczestnicy konkursu zaskakiwali swoją kreatywnością, prezentując m.in. zdalnie sterowane ramię robota, głośnik plazmowy, bezprzewodowy węzeł radiowy, projekt podwodnej latarki, czy projekt muzyki elektronicznej.

Więcej Informacji: http://www.elektrotim.pl/Spolka/Odpowiedzialnosc_spoleczna/ELEKTROTIM_SZKOLOM

1,192,084 Unikalnych wizyt