Home » Aktualności » DRAMATYCZNY MECZ – rozpoczęły się rozgrywki pierwszej ligi szkół ponadgimnazjalnych siatkówki chłopców

06.12.2017 po trwającej dwie godziny podróży PKS-em  do Milicza rozegraliśmy mecz z reptrezentacją tamtejszego Zespołu Szkół. Pierwszy set to kompletna dominacja drużyny gospodarzy- zakończył się wynikiem 25:14 dla drużyny z Milicza. W drugim secie po zmianie stron podjęliśmy walkę, jednak po zaciętym początku seta znów ulegliśmy drużynie z Milicza. Set zakończył się wynikiem 25:18. W czasie przerwy trener odbył z nami rozmowę motywacyjną i… osiągnął zamierzony cel,  ponieważ  wygraliśmy seta 17:25. W czwartym secie kibice oglądali dramatyczną walkę. Do samego końca nie było wiadomo, kto zwycięży – raz jedna, raz druga drużyna zdobywały przewagę. Po emocjonującej wymianie punktów wygraliśmy seta 24:26.  Wszystko miało rozstrzygnąć się w tie-breaku. Po losowaniu zaczęliśmy od zagrywki. Set był bardzo wyczerpujący, a gra – na wysokim poziomie. Po dramatycznej końcówce przegraliśmy seta 16:14.

Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla drużyny z Milicza (25:14 ) (25:18) (17:25 ) (24:26) i (16:14)