Kadra Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu

1
Dyrektor
Piotr Lusar
2WicedyrektorIrena Penińska
3WicedyrektorDanuta Matuszewska
4WicedyrektorElżbieta Wachowska-Karaśkiewicz
5BibliotekaJoanna Rychter
6BibliotekaAgnieszka Pelc
7CzytelniaJadwiga Kowalczyk
8PedagogIzabela Van Rossum
9PsychologMałgorzata Lipowicz
10ReligiaAgnieszka Mikołajczak
11ReligiaJacek Leśniowski
12Język polskiEdyta Sidor
13Język polskiJolanta Kraczkowska
14Język polskiBeata Jamrosz
15Język polskiAnastazja Żyromska
16Język polskiDorota Śmietanka
17Język polskiMarzanna Żołyńska
18Język angielskiRafał Leonowicz
19Język angielskiMałgorzata Bielecka
20Język angielskiRadosław Koch
21Język angielskiJoanna Maciejak
22Język angielskiIzabela Omelaniuk
23Język niemieckiLucyna Dolecka
24Język niemieckiAnna Karczmarek
25Język niemieckiLiliana Śnieżyńska
26Język niemieckiIrena Sikorska
27MatematykaAlicja Krakowiak-Gładki
28MatematykaJoanna Nowak
29MatematykaElżbieta Jasińska
30MatematykaEwelina Oleszkiewicz
31MatematykaBożena Wolszczak-Misztal
32WOS, PDGMagdalena Zaborska-Skorupa
33HistoriaEwa Cieślar
34HistoriaPrzemysław Szpakowski
35HistoriaEwa Zawalska
36ChemiaDiana Grycner
37GeografiaElżbieta Selwa
38FizykaRenata Zalewska
39FizykaBeata Mikos-Złocka
40BiologiaJolanta Iwaszkiewicz
41Geografia, EDBAnna Rakoczy
42InformatykaJerzy Królik
43Wychowanie fizyczneWojciech Smolarski
44Wychowanie fizyczneDorota Dul
45Wychowanie fizyczneJacek Homańczuk
46Wychowanie fizyczneIrena Penińska
47Wychowanie fizyczneMarek Roszczewski
48Wychowanie fizyczneJoanna Rybczyńska
49Wychowanie fizyczneMałgorzata Opierowiec
50Wychowanie fizyczneMagdalena Plan
51Wychowanie fizyczneMarek Gut
52Przedmioty zawodoweZbigniew Bełcik
53Przedmioty zawodoweJan Burzyński
54Przedmioty zawodoweZbigniew Dąbrowski
55Przedmioty zawodoweRyszard Gaweł
56Przedmioty zawodoweZbigniew Jarczak
57Przedmioty zawodoweMirosław Marcińczak
58Przedmioty zawodoweDanuta Matuszewska
59Przedmioty zawodoweKamil Łodygowski
60Przedmioty zawodoweRyszard Otocki
61Przedmioty zawodoweRyszard Śląski
62Przedmioty zawodoweRyszard Targaszewski
63Przedmioty zawodoweMarek Jasiński
64Przedmioty zawodoweMichał Jasiński
65Przedmioty zawodoweStanisław Żurawski
66Przedmioty zawodoweWeronika Racięcka
67Przedmioty zawodoweMaciej Merchelski
68Przedmioty zawodoweMałgorzata Szymańska
69Przedmioty zawodoweLaura Jasiński
70Przedmioty zawodoweZbigniew Leonowicz
71Przedmioty zawodoweDaria Baszczak
72Doradztwo zawodoweAlina Dziurkowska
73PedagogIzabela Van Rossum
74PsychologMałgorzata Lipowicz
Business Navigator
ZS18 Informator RODO
Rekrutacja
Dziennik Elektroniczny
Archimedes
BIAP - Biuro In?ynierskie Automatyki Przemys?owej
Dolkom Wroc?aw
Donako
DeLaval
Dozamel
Elektrotim
EBS Ink-Jet Systems
E&S Industry
ENCON
EvoTherm
Fortaco
Gestamp
Hilti
Jungheinrich
Pneumatyka
Parker
PGE Energia Ciep?a S.A
Paragon Medical
Schrack Technik
Schumacher
Tauron
Volz
Widex
Volvo
Viessmann
ZAE
Projekt dofinansowa?a Polsko-Niemiecka Wspó?praca M?odzie?y
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Mechaniczny
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Elektryczny
Sbm Sp. z o.o.
Facebook
Centrum Mistrzostwa Informatycznego
 
Dostępność