Kadra Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu

1
Dyrektor
Piotr Lusar
2WicedyrektorIrena Penińska
3WicedyrektorDanuta Matuszewska
4WicedyrektorElżbieta Wachowska-Karaśkiewicz
5BibliotekaJoanna Rychter
6BibliotekaAgnieszka Pelc
7CzytelniaJadwiga Kowalczyk
8Pedagog
10ReligiaAgnieszka Mikołajczak
11ReligiaJacek Leśniowski
12Język polskiEdyta Sidor
13Język polskiJolanta Kraczkowska
14Język polskiBeata Jamrosz
15Język polskiAnastazja Żyromska
16Język polskiDorota Śmietanka
17Język polskiMarzanna Żołyńska
18Język angielskiMałgorzata Bielecka
19Język angielskiRadosław Koch
20Język angielskiJoanna Maciejak
21Język angielskiIzabela Omelaniuk
22Język niemieckiLucyna Dolecka
23Język niemieckiAnna Karczmarek
24Język niemieckiLiliana Śnieżyńska
25Język niemieckiIrena Sikorska
26MatematykaAlicja Krakowiak-Gładki
27Matematyka
28MatematykaJoanna Nowak
29MatematykaElżbieta Jasińska
30MatematykaEwelina Oleszkiewicz
31MatematykaBożena Wolszczak-Misztal
32HistoriaEwa Cieślar
33WOSPrzemysław Szpakowski
34HistoriaEwa Zawalska
35ChemiaDiana Grycner
36GeografiaElżbieta Selwa
37FizykaRenata Zalewska
38FizykaBeata Mikos-Złocka
39BiologiaJolanta Iwaszkiewicz
40Edukacja dla bezpieczeństwaAnna Rakoczy
41Informatyka
42InformatykaJerzy Królik
43Wychowanie fizyczneWojciech Smolarski
44Wychowanie fizyczneDorota Dul
45Wychowanie fizyczneJacek Homańczuk
46Wychowanie fizyczneIrena Penińska
47Wychowanie fizyczne
48Wychowanie fizyczneMarek Roszczewski
49Wychowanie fizyczneJoanna Rybczyńska
50Wychowanie fizyczneMałgorzata Opierowiec
51Wychowanie fizyczneMagdalena Plan
52Wychowanie fizyczneMarek Gut
53Przedmioty zawodoweZbigniew Bełcik
54Przedmioty zawodoweJan Burzyński
55Przedmioty zawodoweZbigniew Dąbrowski
56Przedmioty zawodoweRyszard Gaweł
57Przedmioty zawodoweZbigniew Jarczak
58Przedmioty zawodoweMirosław Marcińczak
59Przedmioty zawodoweDanuta Matuszewska
60Przedmioty zawodoweŁodygowski Kamil
61Przedmioty zawodowe
62Przedmioty zawodoweRyszard Śląski
63Przedmioty zawodoweRyszard Targaszewski
64Przedmioty zawodoweMarek Jasiński
65Przedmioty zawodoweMichał Jasiński
66Przedmioty zawodoweStanisław Żurawski
67Przedmioty zawodoweWeronika Krzak
68Przedmioty zawodoweMaciej Merchelski
69Przedmioty zawodoweMałgorzata Szymańska
70Przedmioty zawodowe
71Przedmioty zawodowe
72Przedmioty zawodowe
73Przedmioty zawodoweBaszczak Daria
74Doradztwo zawodoweAlina Dziurkowska
75PedagogAnna Ruszczak
76Pedagog
77Pedagog
78Psycholog
Business Navigator
ZS18 Informator RODO
Rekrutacja
Dziennik Elektroniczny
Archimedes
BIAP - Biuro In?ynierskie Automatyki Przemys?owej
Dolkom Wroc?aw
Donako
DeLaval
Dozamel
Elektrotim
EBS Ink-Jet Systems
E&S Industry
ENCON
EvoTherm
Fortaco
Gestamp
Hilti
Jungheinrich
Pneumatyka
Parker
PGE Energia Ciep?a S.A
Paragon Medical
Schrack Technik
Schumacher
Tauron
Volz
Widex
Volvo
Viessmann
ZAE
Projekt dofinansowa?a Polsko-Niemiecka Wspó?praca M?odzie?y
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Mechaniczny
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Elektryczny
Sbm Sp. z o.o.
Facebook
Centrum Mistrzostwa Informatycznego
 
Dostępność