Home » Aktualności » Szkolny etap XIV Międzyszkolnego Konkursu Logika i Matematyka

Szkolny etap XIV Międzyszkolnego Konkursu Logika i Matematyka

Kolejny raz uczniowie Technikum nr 3 uczestniczyli w eliminacjach szkolnych konkursu Logika i Matematyka. W tym roku szkolnym, aż 85 osób zgłosiło się do etapu szkolnego.

20 marca uczniowie zmagali się z zadaniami. Teraz oczekują wyników.

Tylko trzech najlepszych uczniów przejdzie do kolejnego etapu XIV Międzyszkolnego Konkursu Logika i Matematyka organizowanego przez EZDN i ZSTIE.

Zwycięzców etapu szkolnego i najlepszych trzech uczniów z każdej klasy poznamy wkrótce.

Warto wiedzieć, że konkurs jest kierowany tylko do uczniów technikum z całego województwa. W poprzednich latach byli uczniowie nie tylko szkół wrocławskich, ale m.in.  z Kłodzka.

Ciekawe, z kim będą walczyć o podium nasi uczniowie w tym roku? Dowiemy się wkrótce,  bo już w kwietniu.

W tej chwili mogę wszystkim uczniom podziękować za zainteresowanie konkursem i zaangażowanie,  zapewniając, że zwycięzców poznamy niebawem.

Koordynator konkursu Monika Semaniuk

Fot. – E. Sidor, R. Gaweł