Home » Aktualności » Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

W ostatnim tygodniu nauki tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 ogłosił konkurs na najładniej przyozdobioną świątecznie salę lekcyjną.

I tym razem uczniowie nas nie zawiedli… Wszystkie klasy bardzo solidnie przygotowały się do konkursu: w salach lekcyjnych można było zobaczyć przyozdobione choinki licznymi bombkami, świecącymi lampkami, włosami angielskimi, łańcuchami ozdobnymi – zarówno kupionymi, jak również wykonanymi własnoręcznie. W każdej sali można było wyczuć atmosferę Świąt.

Poziom konkursu był wysoki i wyrównany, komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Wystrój świąteczny klas oceniała p. dyr. Elżbieta Wachowska – Karaśkiewicz, p. Jadwiga Kowalczyk, p. Joanna Rychter oraz p. Agnieszka Pelc.

21 grudnia wszystkie sale zostały ocenione, a przyznane punkty Samorząd Uczniowski wliczył do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas.

A oto szczegółowe wyniki:

• I miejsce – klasa 3TE (10 pkt.)
  • II miejsce – klasa 3TME (9 pkt.)
  • III miejsce – klasa 2TOK, 2TMA (8 pkt.)

Pozostałe klasy:

• Klasa 3TEO, 2o (7 pkt.)
  • Klasa 2TMB, 2TEA (6 pkt.)
  • Klasa 1eo, 3ee, 1TMM, 3TOK (5 pkt.)
  • Klasa 1TMO (4 pkt.)
  • Klasa 1TEK, 2TO, 2TEB, 1TE (3 pkt.)

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Zwycięzcom gratulujemy!!!