Home » Aktualności » Kolejna akcja charytatywna za nami

Kolejna akcja charytatywna za nami

W niedzielę 5 maja 2019 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, uczniowie ZS18,  Nikola z rodziną (obecnie uczennica Gimnazjum nr 37) oraz nasza absolwentka Daria przeprowadzili przy kościele św. Jadwigi Śląskiej we Wrocławiu – Kozanowie zbiórkę ofiar pieniężnych do puszek z przeznaczeniem na pomoc w leczeniu i rehabilitacji chorego na białaczkę szpikową Fabiana.

Podczas całodziennej zbiórki zebrano kwotę  5 616,28 zł!!! Zebrana kwota została w całości przekazana mamie Fabiana, która była obecna podczas liczenia.

Niniejszą zbiórkę zorganizował nasz tegoroczny maturzysta Maciej Brzozowski, któremu bardzo…. DZIĘKUJEMY!!!

Nad przebiegiem zbiórki i liczeniem zebranej kwoty czuwał opiekun Samorządu Uczniowskiego ZS18.

Dodatkowo w Zespole Szkół nr 18 udało nam się rozprowadzić wśród uczniów, pracowników szkoły zaprojektowane przez panią Alicję Krakowiak – Gładki przypinki. Udało nam się uzbierać 1670 zł!!!  Wszystkim, którzy pomogli bardzo DZIĘKUJEMY!!!

W szczególnie pragniemy podziękować Ks. Proboszczowi Adamowi Dereń oraz Ks. Markowi Kruszewskiemu.
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!!!