Home » Aktualności » XLVI Olimpiada Wiedzy Technicznej w ZS18!

XLVI Olimpiada Wiedzy Technicznej w ZS18!

Drodzy uczniowie!

W dniu 18.10.2019 w Zespole Szkół nr 18 we Wrocławiu odbędzie się XLVI edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej we Wrocławiu. Będą to zawody I stopnia (eliminacje szkolne).

Polegają one na rozwiązaniu zestawu testów i zadań z techniki (grupa tematyczna mechaniczno-budowlana oraz elektryczno-elektroniczna). Udział w konkursie mogą brać chętni uczniowie z klas III i IV.

Po raz pierwszy konkurs zostanie przeprowadzony w nowej formule – rozwiązywanie testu odbędzie się na platformie internetowej.

Regulamin konkursu można odnaleźć na stronie organizatora umieszczonej w linku poniżej.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie do p. Weroniki Krzak najpóźniej do 11 października.

Organizatorem Olimpiady Wiedzy Technicznej jest Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT.

Wszystkim uczestnikom Olimpiady życzymy powodzenia!