Home » Aktualności » Zawody Pływackie

Zawody Pływackie

W dniu 02.12.2021r na pływalni “Obita ” przy ul. Wejherowskiej odbył się Finał Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w pływaniu indywidualnym . W zawodach wzięli udział uczniowie

1.Wąs Michał z klasy IVTMM – startował na dystansie 50m stylem motylkowym w którym zajął 10 miejsce z czasem 33.36, a także na dystansie 100m stylem zmiennym gdzie zajął 8 miejsce z czasem 1.21.11

2. Koguciuk Mikołaj ITEO – startował na dystansie 50m stylem klasycznym zajął 8 miejsce z czasem 46.14, a także na dystansie 100m stylem dowolnym zajął 10 miejsce z czasem 1.38.60

3. Jamróz Wiktor ITMC  – startował na dystansie 100m stylem dowolnym zajął 11 miejsce z czasem 1.43.97

Drużynowo Panowie zajęli 10 miejsce , wszystkim uczestnikom mocno , mocno gratulujemy!!!!!!