Home » Aktualności » Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym

Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym

21 marca 2024 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS 18 wraz z uczniami klas 2TEA, 2TEB, 2TE, 2TEO, 3TEA, 3TEB, 3TEO, 3TO, 2eb oraz 4TMC włączyli się w akcję charytatywno–sportową, czyli wzięli udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym.

Uczniowie wraz z opiekunami: p. Renatą Zalewską, p. Beatą Jamrosz, p. Jolantą Kraczkowską, p. Małgorzatą Szymańską, p. Małgorzatą Opierowiec, p. Agnieszką Mikolajczak, p. Joanną Rychter, p. Joanną Rybczyńską, p. Bożeną Wolszczak-Misztal oraz p. Mirosławem Marcińczakiem biegli i maszerowali wokół Pergoli. Zarówno pogoda, jak i dobre humory dopisywały! Wcześniej SU musiał pozyskać sponsorów, którzy za każde okrążenie naszych zawodników wokół Pergoli przy Hali Stulecia zapłacą 5zł. Zebrane fundusze zostaną przekazane na opłacenie rehabilitacji podopiecznym Fundacji. Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom!!!