Dzień Otwarty Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Otwartym Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej, którego tegoroczna edycja będzie miała formę online. W wydarzeniu można uczestniczyć z każdego miejsca na świecie za pomocą platformy Evenea.

W godzinach 13:00-17:30 dnia 19.06.2020r. będzie można posłuchać o zasadach rekrutacji, dostępnych kierunkach oraz naukowych możliwościach rozwoju na wydziale, a także wziąć udział w ciekawym wykładzie jednego z naszych profesorów. W trakcie wydarzenia maturzyści oraz osoby zainteresowane studiami na Wydziale Elektroniki będą mogły zadawać pytania swoim starszym kolegom i koleżankom, gdyż to sami studenci będą prezentowali swoje kierunki studiów oraz  działalność w kołach naukowych, a także samorządzie studenckim. Wystarczy wejść w wyżej wymienionych godzinach w link: https://live.evenea.com/dzien-otwarty-w4.

Całość będzie także udostępniana na żywo za pomocą platformy Facebook pod adresem:

https://facebook.com/events/s/dzien-otwarty-wydzia%C5%82u-elektro/250912956328455/

Można również się tam dostać skanując kod QR z plakatu.

Pod tym samym adresem można znaleźć aktualności dotyczące wydarzenia, do których śledzenia zachęcamy.

Dodatkowo informacje będą także udostępniane na stronie Wydziału Elektroniki http://weka.pwr.edu.pl/kandydaci

Plakat

ZS18 Informator RODO
Rekrutacja
Dziennik Elektroniczny
Archimedes
BIAP - Biuro In?ynierskie Automatyki Przemys?owej
Dolkom Wroc?aw
Donako
DeLaval
Dozamel
Elektrotim
EBS Ink-Jet Systems
E&S Industry
ENCON
EvoTherm
Fortaco
Gestamp
Hilti
Jungheinrich
Pneumatyka
Parker
PGE Energia Ciep?a S.A
Paragon Medical
Schrack Technik
Schumacher
Tauron
Volz
Widex
Volvo
Viessmann
ZAE
Projekt dofinansowa?a Polsko-Niemiecka Wspó?praca M?odzie?y
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Mechaniczny
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Elektryczny
Sbm Sp. z o.o.
Facebook