Zapraszamy na bezpłatny kurs „Przygotowanie diagnozujące do Matury z matematyki na poziomie podstawowym”

25 września br. Akademia Umiejętności Matematycznych rozpoczyna cykl „Przygotowanie diagnozujące do Matury z matematyki na poziomie podstawowym”.

Cykl ten bada i kształci umiejętności matematyczne niezbędne do uzyskania bardzo dobrego wyniku maturalnego. Jest on przeznaczony zarówno dla uczniów klas maturalnych, jak i uczniów ostatnich klas przedmaturalnych.

Można w nim brać udział z dowolnego miejsca na świecie (cała komunikacja odbywa się elektronicznie), a uczestnicy rozwiązują zadania w dowolnym , wygodnym dla nich czasie.

Ani uczestnicy, ani ich szkoły, nie płacą za ten kurs.

W roku szkolnym 2021/2022 pierwsza porcja zadań zostanie wysłana do tych uczestników, którzy zgłoszą swój udział do 21-09-2021 r. oraz potwierdzą go do 24-09-2021 r. Później zgłoszeni uczestnicy otrzymają tylko następne porcje zadań.
Więcej informacji oraz łącze do internetowego formularza zgłoszeniowego znajduje się na stronie Akademii Umiejętności Matematycznych     https://aum.edu.pl

Business Navigator
Centrum Mistrzostwa Informatycznego