
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2026 r. w sali 208 “A” dla: klas Technikum – o godzinie 9:00 (zapraszamy delegacje klas) klasy III Szkoły Branżowej – o godzinie 11:15 (całe klasy) klasy I i II Szkoły Branżowej – o godzinie 11:00 (zapraszamy delegacje klas) Spotkania z wychowawcami dla klas Technikum odbędą się o godz. 8:00 w wyznaczonych salach lekcyjnych. Podczas tych spotkań uczniowie otrzymają świadectwa.
Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie OZE!
Z wielką radością i dumą informujemy o wyjątkowym osiągnięciu reprezentanta naszej szkoły. Uczeń Karol Sobczak z klasy 3 TC zajął trzecie miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii. (więcej…)
Czytaj Dalej Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie OZE!
Dzień Dziecka 1TEO
Z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca klasa 1 TEO wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Opierowiec wybrała się do GoJump. Była to świetna zabawa pełna ruchu, śmiechu i pozytywnych emocji. Skakanie na trampolinach sprawiło wszystkim wiele radości, a wspólnie spędzony czas dostarczył niezapomnianych wrażeń. To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechów i dobrej zabawy.
Dzień Dziecka na paintballu
Z okazji Dnia Dziecka klasa ITEC spędziła aktywnie czas na grze w paintball. Nie zabrakło dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji i wielu emocji. Wspólne rozgrywki dostarczyły niezapomnianych wrażeń, a uśmiechy na twarzach Panów były najlepszym dowodem na udany dzień. (więcej…)
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 18 na Strefie EXPO 12. Tarczyński Nocny Wrocław Półmaraton
W dniach 4–6 czerwca 2026 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 18 aktywnie uczestniczyli w Strefie EXPO towarzyszącej 12. Tarczyński Nocny Wrocław Półmaraton. Wydarzenie odbyło się na terenie Tarczyński Arena Wrocław i zgromadziło tysiące biegaczy oraz odwiedzających z całej Polski. Strefa EXPO była miejscem spotkań wystawców, prezentacji nowoczesnych rozwiązań, aktywności sportowych oraz atrakcji dla uczestników półmaratonu. (więcej…)
Trzy dni przygody w Pieninach
Relacja z 3-dniowej wycieczki kas I TEB, I TEC, I TMB, I TEO w Pieniny w dniach 12-13 maja 2026 roku O północy z 10 na 11 maja wyruszyliśmy na naszą kolejną wycieczkę klas pierwszych ,tym razem w Pieniny, pod opieką naszych wychowawców pań Joanny Rybczyńskiej, Małgorzaty Opierowiec, Alicji Kakowiak-Gładki oraz Anny Rakoczy. (więcej…)
Noc pełna wyzwań – wolontariusze ZS18 na trasie półmaratonu
6 czerwca aż 126 uczniów Zespołu Szkół nr 18 zaangażowało się w organizację 12. Nocnego Wrocławskiego Półmaratonu, pełniąc rolę wolontariuszy. To kolejny raz, gdy nasi uczniowie pokazali, że można na nich liczyć podczas jednego z największych wydarzeń sportowych organizowanych we Wrocławiu. (więcej…)
Czytaj Dalej Noc pełna wyzwań – wolontariusze ZS18 na trasie półmaratonu
Niezapomniana przygoda w Energylandii
W dniu 29 maja, w ramach obchodów Dnia Dziecka, uczniowie klasy 1TMA, klasy 4TEO oraz trzech uczniów z klasy 2OM wzięli udział w wycieczce do Energylandii – jednego z największych parków rozrywki w Polsce. Wyjazd był długo wyczekiwany i wzbudzał wiele emocji. Już od samego rana uczestnicy byli pełni energii i entuzjazmu, gotowi na dzień pełen atrakcji. (więcej…)
Śladami historii Włoch
W dniach 15–24 maja uczniowie klas trzecich oraz tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Włoch pod opieką Małgorzaty i Przemysława Szymańskich oraz Alicji Krakowiak-Gładki. Przez kilka dni poznawaliśmy historię, kulturę i sztukę jednego z najpiękniejszych krajów Europy, a jednocześnie mieliśmy okazję do wspólnego wypoczynku i integracji. (więcej…)
Informacja dla uczniów/rodziców
Informujemy, że 5 czerwca 2026 roku w Zespole Szkół nr 18 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.







