Home » Articles posted by Renata

Author Archives: Renata

Wycieczka klasy 2TEO

W dniach 15-17 mają klasa 2TEO z wychowawczynią Joanną Rychter oraz panią Agnieszką Pelc była na wycieczce w Krakowie i Wieliczce.

Zwiedziliśmy krakowskie dzielnice Stare Miasto, Podgórze, Kazimierz i Zakrzówek. Poznaliśmy historię Polski i Krakowa, przewodnicy przedstawili nam ciekawe legendy i fakty dotyczące archeologii, zabytków czy miejsc. W Wieliczce przeszliśmy trasę górniczą, bardziej wymagającą niż trasa turystyczna.

Plan lekcji od 20 maja 2024 r.

W menu Plan Lekcji został umieszczony nowy plan, który obowiązuje
od 20 maja 2024 r. – od poniedziałku.

Informacja dla rodziców

23 maja 2024 r. (CZWARTEK) o godzinie 16:30 odbędą się zebrania dla rodziców wszystkich klas oraz konsultacje wszystkich nauczycieli. Tego dnia podane zostaną informacje o prognozowanych ocenach rocznych. Zapraszamy na spotkania!

Znamy wyniki konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

W dniu dzisiejszym w Sali Rycerskiej Ratusza miało miejsce uroczyste podsumowanie  XXX edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”. Udało się….!!! Grupa Młodych Talentów SU (Samorządu Uczniowskiego) Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii „Ósemki – Grupy” .

Grupa Młodych Talentów SU to czternastoosobowy zespół młodych, zapalonych wolontariuszy, którzy niosą potrzebującym pomoc i energię. Są aktywni w wielu dziedzinach. Od początku swojego istnienia czynnie angażują się w działalność szkoły i wielu instytucji. (więcej…)

Plan lekcji od 13 maja 2024 r.

W menu Plan Lekcji został umieszczony nowy plan, który obowiązuje
od 13 maja 2024 r. – od poniedziałku.

Wyjazd na  Międzynarodowe Poznańskie Targi GRENNPOWER i INSTALACJE 2024

W dniu 23.04.2024 uczniowie klasy 3TEO wraz z opiekunami p. Małgorzatą Szymańską i p. Darią Baszczak zwiedzili  Poznańskie Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii – GRENNPOWER, Energetyki EXPOPOWER oraz INSTALACJE.

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii, dając im możliwość poznania rynkowych tendencji, wymiany praktycznych spostrzeżeń czy analizowania wyzwań i możliwości przed jakimi stoi branża.

Kolejne podziękowania dla SU

Samorząd Uczniowski ZS18 otrzymał kolejne podziękowania za zorganizowanie zbiórki i podarowanie czworonożnym podopiecznym wspaniałych darów. Podziękowanie otrzymaliśmy od Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Podziękowania dla SU

Samorząd Uczniowski ZS18 otrzymał podziękowanie za wrażliwość, pozytywną energię i zaangażowanie w zbiórkę darów dla osób w kryzysie bezdomności od Koła Wrocławskiego Towarzystwa Pomocy im. świętego Brata Alberta.