AIESEC

Od 7 do 11 stycznia 2013 w naszej szkole gościli studenci z AIESEC: Sara Adams (Nowa Zelandia), Bruce Zhang i Rachel Tan (Chiny), Jessica Zhang (Australia), Leonardo Galicielli (Brazylia).
Warto przypomnieć, że AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka licząca ponad 86 000 członków. Działa w 113 krajach, na ok. 2400 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną.
Zajęcia prowadzone przez studentów wyłącznie w języku angielskim odbywają się w naszej szkole codziennie po 2 godziny lekcyjne. Adresowane są dla uczniów gimnazjum i technikum.
Jedna godzina ma formę prezentacji multimedialnej, druga – warsztatów.
Uczniowie biorący udział w projekcie mają możliwość zwiększenia swojej wiedzy, poznania nowego słownictwa, zwrotów oraz struktur gramatycznych.

Skip to content