„Raport z oblężonego miasta”

Dnia 4 czerwca br. uczniowie klasy I TME wraz z wychowawczynią – panią Renatą Grzybowską uczestniczyli w spektaklu muzycznym “Raport z oblężonego miasta”, który został przygotowany  z okazji obchodów Dnia Wolności i Praw Obywatelskich ustanowionego przez Sejm Rzeczpospolitej, upamiętniającego wygrane przez “Solidarność” właśnie 4 czerwca 1989 r. wybory do Sejmu i Senatu. Uroczystość odbyła się w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Gospodarzami spotkania byli: Prezydent Wrocławia – p. Rafał Dutkiewicz,  Przewodniczący NSZZ “Solidarność” Regionu Dolny Śląsk  – p. Kazimierz Kimso oraz Dyrektor LO nr XVII im. A. Osieckiej – p. Roman Kowalczyk.
Spektakl przygotowali uczniowie XVII LO. Zaprezentowali utwory barda “Solidarności” – Przemysława Gintrowskiego.
Skip to content