Rozpoczęcie roku szkolnego 2 września 2019 r.
1. O godz. 8:30 spotkania z wychowawcami w przydzielonych salach – klasy pierwsze
2. O godz. 9:00 spotkania z wychowawcami w przydzielonych salach – pozostałe klasy
3. O godz. 10:00 w auli szkoły (sala 208) odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Przydział sal na spotkania z wychowawcami
Lp. | TECHNIKUM – 5 letnie | Imię i nazwisko wychowawcy |
---|---|---|
1. | I TEA | Radosław Koch |
2. | I TEB | Maciej Merchelski |
3. | I TEC | Magdalena Zaborska-Skorupa |
4. | I TMA | Dorota Śmietanka |
5. | I TMB | Irena Sikorska |
6. | I TEO | Anna Karczmarek |
7. | I TOM | Małgorzata Bielecka |
8. | I TO | Joanna Maciejak-Kornecka |
9. | I TC | Weronika Racięcka |
10. | II TEA | Beata Jamrosz |
11. | II TEB | Jolanta Kraczkowska |
12. | II TEO | Joanna Rychter |
13. | II TMA | Izabela Omelaniuk |
14. | II TMB | Edyta Sidor |
15. | II TO | Ryszard Gaweł |
16. | II TOE | Małgorzata Opierowiec |
17. | III TEA | Mirosław Marcińczak |
18. | III TEB | Agnieszka Mikołajczak |
19. | III TMA | Ewa Cieślar |
20. | III TMC | Liliana Śnieżyńska |
21. | III TEO | Małgorzata Szymańska |
22. | III TO | Bożena Wolszczak-Misztal |
23. | IV TEA | Alicja Krakowiak-Gładki |
24. | IV TEB | Ewelina Oleszkiewicz |
25. | IV TMC | Renata Zalewska |
26. | IV TO | Elżbieta Jasińska |
27. | V TMC | Alina Dziurkowska |
28. | V TMD | Ewa Zawalska |
29. | V TEC | Diana Grycner |
30. | V TED | Lucyna Dolecka |
31. | V TCU | Anna Rakoczy |
Lp. | Technikum – 5 letnie | Imię i nazwisko wychowawcy | Sala |
---|---|---|---|
1 | I TEC | Diana Grycner | 102 bud.B |
2 | I TED | Elżbieta Jasińska | godz. 17:00, 17 bud.A |
3 | I TMC | Alina Dziurkowska | 116 bud.A |
4 | I TMD | Joanna Maciejak | 306 bud.A |
5 | I TO | Lucyna Dolecka | 204 bud.B |
6 | I TCU | Anna Rakoczy | 211 bud.B |
Lp. | Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 po gimnazjum | Imię i nazwisko wychowawcy | Sala |
---|---|---|---|
3 | III e | Magdalena Plan | 214 A |
4 | III eo | Beata Mikos-Złocka | 212 A |
Lp. | Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 | Imię i nazwisko wychowawcy |
---|---|---|
1. | I ea | Przemysław Szpakowski |
2. | I eb | Marek Jasińki |
3. | I em | Renata Adamus |
4. | I eo | Stanisław Żurawski |
5. | II ea | Jacek Homańczuk |
6. | II eb | Joanna Rybczyńska |
7. | II em | Magdalena Plan |
8. | II o | Dorota Dul |
9. | III e | Marzanna Żołyńska |
10. | III eo | Wojciech Smolarski |
11. | III em | Marek Gut |