Home » Aktualności » KONKURS NA IMIĘ DLA SKRZATA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 18!

KONKURS NA IMIĘ DLA SKRZATA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 18!

Z okazji jubileuszu 70lecia istnienia Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu, w szkole pojawi się skrzat, będący symbolem kształcenia technicznego młodych pokoleń.

W związku z tym, kierujemy do wszystkich uczniów, pracowników szkoły oraz pracodawców zaproszenie do udziału w konkursie na imię dla nowego członka naszej szkolnej społeczności!

Możemy mieć realny wpływ na to, jakie krasnal będzie miał imię nie tylko poprzez jego wymyślenie, ale również poprzez głosowanie, które odbędzie się w naszej szkole kilka dni po zbieraniu pomysłów.

Ujawnienie zdjęcia krasnala odbędzie się 5 listopada (wtorek) na długiej przerwie (od godziny 11:30).

Przed wzięciem udziału w konkursie bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Życzymy wszystkim powodzenia i samych kreatywnych pomysłów!

na imię Skrzata Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Skrzat Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu” i jest zwany dalej: „Konkursem”.

2. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie, nauczyciele oraz pozostali pracownicy Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu.

3. Konkurs prowadzony będzie w czasie od 5 do 7 listopada 2019 roku (3 dni).

4. Warunkiem zgłoszenia w konkursie jest umieszczenie propozycji imienia dla skrzata na liście zgłoszeniowej wywieszonej przy pokoju nauczycielskim od dnia 5 listopada od godziny 11:30 do godziny 14:20.

5. Osoby które nie zdążą zgłosić się w wskazanym terminie mogą to jeszcze zrobić do dnia 7 listopada 2019 wysyłając na adres e-mailowy wkrzak.zs18@gmail.com zgłoszenie, zawierające imię dla skrzata oraz swoje Imię i Nazwisko oraz klasę.

6. W przypadku pojawienia się dwóch lub więcej zgłoszeń o takim samym imieniu dla skrzata, przyjmowane będzie to, które napisane bądź nadesłane było pierwsze w kolejności.

7. Wyłonienie zwycięzcy zrealizowane będzie poprzez głosowanie wszystkich uczniów i pracowników szkoły przeprowadzone w dniu przez komisję konkursową.

8. Nadzór nad prowadzeniem Konkursu sprawuje Komisja Konkursowa.

9. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda.

10. Nagroda nie podlegają wymianie na gotówkę ani na nagrody innego rodzaju.

11. Wszelkie wątpliwości dotyczące Regulaminu i zasad Konkursu rozstrzyga komisja konkursowa.