Home » Aktualności » Konkurs manualny HALLOWEEN – rozstrzygnięty!

Konkurs manualny HALLOWEEN – rozstrzygnięty!

W dniach 23 – 26 października 2023 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w ramach Ligi Klas konkurs z okazji Halloween.  Jak wiemy, nazwa Halloween jest najprawdopodobniej skróconym All Hallows’E’en, czyli wigilią Wszystkich Świętych. Do konkursu zgłosiły się dwuosobowe reprezentacje 28 z 37 klas. Zadaniem uczniów było wykonanie halloweenowego ogrodu, w którym miały znaleźć się ozdoby wykonane z plasteliny (np. dynie, nietoperze, pajęczyny itp.). Drużyny dzielnie walczyły o wejście na podium i zdobycie punktów dla klasy.

A oto finaliści!

  • I miejsce – kl. IITEO, II TEA (14 głosów),
  • II miejsce – kl. II TMB, 1eo, 2o, III TEA (10 głosów),
  • III miejsce – kl. I TEO, IV TEB, I TO (8 głosów).
  • wyróżnienie – IV miejsce – kl. II TE, III TMA, 1eb, III TO (6 głosów)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a przyznane punkty zostaną wliczone do międzyklasowej rywalizacji w ramach Ligi Klas. Gratulujemy!

Skip to content