Home » Aktualności » Tak niewiele nam zabrakło

Tak niewiele nam zabrakło

Za nami drugi turniej w ramach Licealiady w siatkówce chłopców. Odbył się on w Liceum Ogólnokształcącym nr 12, to właśnie tam nasza reprezentacja Zespołu Szkół nr 18 rozegrała trzy mecze. Odnieśliśmy tam dwa zwycięstwa po 2:1 w setach  kolejno z: Liceum Ogólnokształcącym nr 13 oraz Liceum Ogólnokształcącym nr 12. Natomiast w decydującym meczu o wejście do finału przegraliśmy z Liceum Ogólnokształcącym nr 6 w stosunku setów 2:1 w decydującym secie nasza reprezentacja przegrała 16:14.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie 7 klas:

Leshchuk Dmytro klasa 1 TOM

Fąfara Dominik klasa 2 TEA

Szeląg Michał klasa 2 TEA

Goryczka Szymon klasa 2 TEB

Goryczka Michał klasa 2 TEB

Goryczka Wojciech klas 2 TEB

Kozak Dominik klasa 4 TO

Shatravka Dmytro klasa 4 TO

Sokolovsky Maksym klasa 1 TEC

Suprun Mykyta klasa 1 TEC

Tarnowicz Aleksander klasa 3 E

Rozbierayeu Danil klasa 1 EA

Kapitanem zespołu od dwóch lat jest uczeń klasy 4 TO Shatravka Dmytro.

Opiekunem reprezentacji jest nauczyciel p. Marek Gut

Skip to content