Home » Aktualności » Spotkanie z pracodawcami z branży OZE oraz chłodnictwa i klimatyzacji

Spotkanie z pracodawcami z branży OZE oraz chłodnictwa i klimatyzacji

13 grudnia 2023 r. był w naszej szkole dniem wyjątkowych. Gościliśmy bowiem przedstawicieli pracodawców z branży OZE oraz chłodnictwa i klimatyzacji. W klimacie już świątecznym nasi goście poznali trochę historii naszej szkoły, obejrzeli prezentację o kształceniu w ZS 18 przyszłych techników urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz chłodnictwa i klimatyzacji. Następnie p. dyr. Piotr Lusar wręczył pracodawcom podziękowania za współpracę w roku ub. Nasi goście zwiedzili też pracownie przedmiotów zawodowych dla uczniów kształcących się w tych dwóch przyszłościowych zawodach.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Jest nam bardzo miło, że pracodawcy przyjęli nasze zaproszenie. Dobrze było spędzić razem czas.

Fot. Ryszard Gaweł

Skip to content