Home » Aktualności » Darczyńco, przeczytaj relację z wręczenia paczki

Darczyńco, przeczytaj relację z wręczenia paczki

Z głębi serca Samorząd Uczniowski ZS18 chciałby jeszcze raz wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim zaangażowanym w wsparcie akcji Szlachetna Paczka: Dyrekcji, Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom. Wasze zaangażowanie było niewiarygodne i niezwykle budujące. Dziękujemy za okazane wsparcie i hojność, której nie sposób przecenić.

Poniżej prezentujemy relację ze spotkania z rodziną podczas wręczania paczki.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Rodzina w weekend cudów czekała na nas z wielką niecierpliwością i podekscytowaniem. Kiedy wszystkie paczki zostały wniesione do mieszkania zaczęło się wielkie otwierania. Chłopiec ze wszystkiego się cieszył, zabawki otwierał od razu i sprawdzał jak np. jeżdżą auta. Był zachwycony kolorowankami I książeczkami. Dostał cały plecak przeróżnych przyborów plastycznych, ubrania od razu zakładał na siebie. Wszystko komentował “mamo patrz mam…i jeszcze to”. Radości nie było końca. podskakiwał i klaskał w dłonie. Starsza pani bardzo cieszyła się z nowego blendera oraz ciepłych ubrań i kapci. Obie kobiety zachwycały się lodówką i kuchenką, które to sprzęty w ich domu były bardzo potrzebne. Cała rodzina była przeszczęśliwa. Paniom odebrało mowę ze wzruszenia, kiedy doszły do siebie powiedziały, że dzięki Państwa hojności mogą być spokojne o przyszłość i wszystko się ułoży.

Słowo od Rodziny

Dziękujemy za całe dobro, które nas spotkało. Prosimy podziękować od nas wszystkim dobrym ludziom, którzy o nas pomyśleli. To wiele dla nas znaczy.

Słowo od Wolontariusza

Bardzo dziękuję wszystkim osobom przygotowującym paczkę. Współpraca z Panią oraz Młodzieżą pomagającą w noszeniu wszystkich pakunków, ich zaangażowanie wzbudziło we mnie ogromną dumę. Dziękuję za wszystkie przygotowane rzeczy, za wiadomości sms-owe, za wszystkie instrukcje dotyczące przekazania paczki.
Rodzina była bardzo zestresowana, ale szczęśliwa i bardzo wzruszona. Życzą wesołych świąt i bardzo dziękują za tak cudowny prezent. Dobro wraca, dlatego zachęcam tak Cudownych Ludzi do takiej właśnie pomocy. Daliście tyle szczęścia nam wszystkim.

Jeszcze raz dziękujemy.

Szlachetna-Paczka_www

Skip to content