Home » Aktualności » Reprezentacja Szkoły w piłce ręcznej wzięła udział w rozgrywkach mistrzostw Wrocławia Licealiady Chłopców

Reprezentacja Szkoły w piłce ręcznej wzięła udział w rozgrywkach mistrzostw Wrocławia Licealiady Chłopców

26 lutego nasi szczypiorniści po bardzo dobrej grze pokonali LO XV 12:1 i Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (9:6). Nie udało się pokonać jedynie reprezentacji LO II (3:13 ) i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce awansując do grona ośmiu najlepszych drużyn Wrocławia.

W ćwierćfinałach, po wygraniu pierwszego meczu z reprezentacją Elektronicznych Zakładów Naukowych (9:6) ulegliśmy kolejno zespołom LO IX (1: 11 ) i LO III (5 :13 ) i ostatecznie nie zakwalifikowaliśmy się do finałowej czwórki. Najwięcej bramek dla zespołu zdobyli Tymofii Onokhov i Wojciech Goryczka. W bramce świetnie bronił Kamil Kalinowski Drużyna grała w składzie: Tymofii Onokhov (kl. 1 TEC), Wojtek Goryczka, Michał Goryczka, Szymon Goryczka (kl. 2 TEB), Mateusz Szczepaniak (kl. 4TEA), Kamil Kalinowski (kl. 2 ea), Michał Szeląg (kl. 2 TEA), Miłosz Rozpędzik (kl. 1 TMB), Jakub Dąbrowski (kl. 3 TEB), Oskar Purzycki (kl. 2TO), Jakub Dziuda, Piotr Banaś (kl. 2 TEB) oraz Tomasz Raczek(kl.1TEA).

Skip to content