Łodzie Smocze 1TEB

W dniu 23.09.2021 r. w Klubie Wioślarskim „Pegaz” odbyły się tradycyjne zajęcia na Łodziach Smoczych. Uczestniczyła w nich klasa 1TEB. Pływanie poprzedzone było krótkim wykładem na temat Odry, jej dopływów oraz infrastruktury wodnej. Następnie uczniowie w towarzystwie instruktorek wioślarstwa popłynęli na Łodziach Smoczych w kierunku jazu Różanka. Po powrocie posili się kiełbaskami z ogniska. Wydarzeniu towarzyszyła piękna pogoda i przyjazna atmosfera.

Business Navigator
ZS18 Informator RODO
Rekrutacja
Dziennik Elektroniczny
Archimedes
BIAP - Biuro In?ynierskie Automatyki Przemys?owej
Dolkom Wroc?aw
Donako
DeLaval
Dozamel
Elektrotim
EBS Ink-Jet Systems
E&S Industry
ENCON
EvoTherm
Fortaco
Gestamp
Hilti
Jungheinrich
Pneumatyka
Parker
PGE Energia Ciep?a S.A
Paragon Medical
Schrack Technik
Schumacher
Tauron
Volz
Widex
Volvo
Viessmann
ZAE
Projekt dofinansowa?a Polsko-Niemiecka Wspó?praca M?odzie?y
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Mechaniczny
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Elektryczny
Sbm Sp. z o.o.
Facebook
Centrum Mistrzostwa Informatycznego
 
Dostępność