Spotkanie z przedstawicielem Wojskowego Centrum Rekrutacji

W połowie kwietnia w Zespole Szkół nr 18 mieliśmy zaszczyt gościć pracowników Wojskowego Centrum Rekrutacji we Wrocławiu. W spotkaniu wzięły udział klasy trzecie technikum oraz jedna klasa czwarta. Głównym celem niniejszego przyjazdu przedstawicieli wojska było udzielenie informacji uczniom o kwalifikacji wojskowych, przybliżenie rodzajów służby wojskowej oraz możliwości związania przyszłości z wojskiem. Dodatkowo na zakończenie spotkania uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, a było ich sporo :)

Business Navigator
ZS18 Informator RODO
Rekrutacja
Dziennik Elektroniczny
Archimedes
BIAP - Biuro In?ynierskie Automatyki Przemys?owej
Dolkom Wroc?aw
Donako
DeLaval
Dozamel
Elektrotim
EBS Ink-Jet Systems
E&S Industry
ENCON
EvoTherm
Fortaco
Gestamp
Hilti
Jungheinrich
Pneumatyka
Parker
PGE Energia Ciep?a S.A
Paragon Medical
Schrack Technik
Schumacher
Tauron
Volz
Widex
Volvo
Viessmann
ZAE
Projekt dofinansowa?a Polsko-Niemiecka Wspó?praca M?odzie?y
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Mechaniczny
Politechnika Wroc?awska Wydzia? Elektryczny
Sbm Sp. z o.o.
Facebook
 
Dostępność