Home » Aktualności » „Nakręć się na wybory”

„Nakręć się na wybory”

Minister Edukacji Narodowej i CEO zapraszają do udziału w konkursie „Nakręć się na wybory”.

Zadaniem uczniów będzie przygotowanie 1 – minutowego spotu filmowego, mającego zachęcać do udziału w wyborach europejskich oraz zamieszczenie go na stronie internetowej wraz z dołączonym opisem przygotowań związanych z realizacją spotu oraz krótkim uzasadnieniem, dlaczego warto wziąć udział w wyborach.

Spośród nadesłanych przez uczniów prac wybranych zostanie po pięć najlepszych w każdej kategorii. Dodatkowo, internauci wybiorą swoich zwycięzców. Autorzy spotów filmowych oraz ich opiekunowie, którzy pomagali w przygotowaniu prac konkursowych, zostaną zaproszeni do Warszawy, aby wziąć udział w uroczystym rozdaniu nagród. Zdobywcy pierwszego miejsca dostaną tablety. Nagrodą za zajęcie pierwszych miejsc w głosowaniu internautów w obydwu kategoriach wiekowych będą smartfony. Pozostali laureaci również otrzymają smartfony. Wyróżnieni otrzymają aparaty cyfrowe.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie:

http://ec.europa.eu/polska /news/announcements/130901_konkurs_pke_pl.htm

Skip to content