Home » Aktualności » Literacki sukces Alana Dudy!

Literacki sukces Alana Dudy!

W czwartek – 7 listopada, o godz. 16.00 w Liceum Ogólnokształcącym nr XII im. Bolesława Chrobrego odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów Laureatom i Finalistom Olimpiady Wiedzy o AIDS oraz konkursów zorganizowanych w ramach kampanii profilaktyki HIV/AIDS. Celem Kampanii jest upowszechnianie wiedzy o AIDS i innych chorobach przenoszonych drogą płciową. Szczególny nacisk kładziony jest na promocję zachowań chroniących przez zakażeniem HIV/AIDS i innymi STD, kształtowanie postawy tolerancji wobec chorych i zakażonych oraz odpowiedzialność za zdrowie własne i innych. Alan Duda z kl. III sm był bezkonkurencyjny w konkursie literackim! Jego opowiadanie jest intrygujące i zgrabnie napisane! Gratulujemy Alanowi oraz jego nauczycielce j. polskiego – p. Marzannie Żołyńskiej, która uwierzyła w talent swojego ucznia. Z sukcesu Alana dumny jest także jego wychowawca – p. Ryszard Gaweł. Alanie! Nie zmarnuj talentu!

Skip to content