Home » Aktualności » Maturzyści nauczycielami Seniorów

Maturzyści nauczycielami Seniorów

14 listopada 2013 roku po raz czwarty gościliśmy Seniorów mieszkających na naszym osiedlu. Przybyli na kolejne zajęcia z zakresu korzystania z Internetu prowadzone, jak zawsze, przez uczniów obecnej klasy IV TE. Metodykiem młodzieży i ekspertem merytorycznym od samego początku projektu jest p. Ryszard Gaweł. Nad całością przedsięwzięcia czuwały: p. dyr. Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz i p. Edyta Sidor – wychowawczyni klasy. Warto podkreślić, że spotkanie to odbyło się w Dniu Seniora. Szanowni Kursanci otrzymali więc od swoich nauczycieli drobne upominki: długopisy z logo szkoły oraz pendrive’y, na których mogli znaleźć m.in. pamiątkowe zdjęcia z poprzednich lekcji, oraz film rejestrujący jedną z nich. To były też prezenty pożegnalne, bo uczniowie kl. IV TE po raz ostatni mogli poprowadzić takie zajęcia – z racji zbliżającej się wielkimi krokami matury, do której przygotowania się muszą teraz zebrać wszystkie siły. Maturzystom zatem już teraz życzymy połamania piór, a Seniorom, by w przyszłości mogli pobierać następne lekcje pod czujnym okiem nowych, równie sympatycznych nauczycieli.

Skip to content